- NroSarjaSarjaKenttäKotiVieras
- Su 27.9.2020
- 27.9.2020
- 451P10P10 (10)Jyskä TN APihlavan Työväen Urheilijat5–1Palokan Riento 10 musta
- 460P10P10 (10)Jyskä TN BFC Vaajakoski white2–1SiPS
- 333P11P11 (09)Palokka LP N ATPV2–3OLS Kreikka 09 AEK
- 334P11P11 (09)Palokka LP N BSudet5–0OLS Kreikka 09 Olympiakos
- 416P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AFC Reipas oranssi 16–1Komeetat sininen
- 388P14P14 (06)Vehkahalli TNKauklahden Pyrintö0–6KuPS 06 haaste
- 387P14P14 (06)Vehkalampi 2 TN AKuPS D130–3JPS jun
- 244P9P9 (11)Viitaniemi TN A1Musan Salama Black4–1Jyväskylän Nousu Messit
- 398P13P13 (07)Viitaniemi TN BSäynätsalon Riento1–2JJK07
- 155P10KP10 (10) KilpaViitaniemi TN CPelikarhut 20100–3JJK 10
- 245P9P9 (11)Viitaniemi TN A1Musan Salama White4–3Jyväskylän Nousu Pukit
- 461P10P10 (10)Jyskä TN AFF Jaro4–0FC Siili
- 446P10P10 (10)Jyskä TN BFC Vaajakoski red1–2VJS P9 punainen
- 325P11P11 (09)Palokka LP N AFCV red2–3FCV White
- 326P11P11 (09)Palokka LP N BTeam LKPrp 1–0 (0–0)Lievestuoreen Kisa
- 418P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AWES09:50Käpylän Pallo City
- 417P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN BHolstin Dynamo 084–2Holstin Dynamo 09
- 386P14P14 (06)Vehkahalli TNFC Reipas musta1–0JJK07
- 281P15P15 (05)Vehkalampi 2 TN AJyväskylän Komeetat–TiPS 05 vihreä
- 393P13P13 (07)Viitaniemi TN BFC Vaajakoski5–2Petäjäveden Petäiset
- 150P10KP10 (10) KilpaViitaniemi TN CPalokan Riento 10 keltainen0–7FF Jaro punainen
- 447P10P10 (10)Jyskä TN ASiPS valkoinen3–1Palokan Riento 10 musta
- 456P10P10 (10)Jyskä TN BFC Vaajakoski white1–6JJK 10 punainen
- 323P11P11 (09)Palokka LP N AJJK-09 Punainen3–1Pallo-Iirot
- 324P11P11 (09)Palokka LP N BJJK-09 Sininen4–0ViPa/
Leppä yj - 432P12P12 (08)Palokka LP TN AFC Reipas oranssi 23–0Pihlavan Työväen Urheilijat
- 433P12P12 (08)Palokka LP TN BFC Siili 08 vihreä3–1Komeetat vihreä
- 151P10KP10 (10) KilpaViitaniemi TN BIlves keltainen1–5JJK 10
- 394P13P13 (07)Viitaniemi TN CFS Feeniks2–1JJK07
- 246P9P9 (11)Viitaniemi TN A1Jyväskylän Nousu Pukit4–3Musan Salama Black
- 335P11P11 (09)Palokka LP N AOLS Kreikka 09 AEK3–1OLS Kreikka 09 Olympiakos
- 336P11P11 (09)Palokka LP N BTPV1–5Sudet
- 419P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AHolstin Dynamo 091–6FC Reipas oranssi 1
- 283P15P15 (05)Vehkahalli TNTiPS 05 vihreä–JJK 05
- 385P14P14 (06)Vehkalampi 2 TN AKauklahden Pyrintö3–1KuPS D13
- 247P9P9 (11)Viitaniemi TN A1Jyväskylän Nousu Messit3–4Musan Salama White
- 471P10P10 (10)Jyskä TN AFC Vaajakoski red3–6FC Vaajakoski white
- 469P10P10 (10)Jyskä TN BPalokan Riento 10 musta0–7SiPS
- 328P11P11 (09)Palokka LP N AFCV White2–1Team LKP
- 330P11P11 (09)Palokka LP N BFCV red4–3Lievestuoreen Kisa
- 421P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AKäpylän Pallo City1–1TPV P12
- 420P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN BKomeetat sininen12:20WES
- 383P14P14 (06)Vehkahalli TNJPS jun1–3FC Reipas musta
- 384P14P14 (06)Vehkalampi 2 TN AKuPS 06 haaste0–1JJK07
- 402P13P13 (07)Viitaniemi TN BJJK073–2Petäjäveden Petäiset
- 467P10P10 (10)Jyskä TN ASiPS valkoinen0–2FC Siili
- 465P10P10 (10)Jyskä TN BPihlavan Työväen Urheilijat0–5FF Jaro
- 327P11P11 (09)Palokka LP N AJJK-09 Punainen2–1JJK-09 Sininen
- 329P11P11 (09)Palokka LP N BPallo-Iirot3–0ViPa/
Leppä yj - 434P12P12 (08)Palokka LP TN AFC Reipas oranssi 2rp 0–1 (0–0)FC Siili 08 vihreä
- 435P12P12 (08)Palokka LP TN BPihlavan Työväen Urheilijat2–0Komeetat vihreä
- 159P10KP10 (10) KilpaViitaniemi TN BPalokan Riento 10 keltainen1–0Ilves keltainen
- 400P13P13 (07)Viitaniemi TN CFS Feeniksrp 3–4 (1–1)Säynätsalon Riento
- 463P10P10 (10)Jyskä TN AVJS P9 punainen0–2JJK 10 punainen
- 422P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AFC Reipas oranssi 12–1Holstin Dynamo 08
- 424P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN BTPV P120–2Komeetat sininen
- 403P13P13 (07)Viitaniemi TN BFC Vaajakoski2–1JJK07
- 157P10KP10 (10) KilpaViitaniemi TN CFF Jaro punainen3–1JJK 10
- 423P12KP12 (08) KilpaPalokka LP TN AWES14:50Holstin Dynamo 09